Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/sababike.co.il/public_html/wp-content/themes/goodnews5/framework/options/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
אופני YT-Industries: שאלות ותשובות | Sababike

אופני YT-Industries: שאלות ותשובות

הטוב משני העולמות, ייבוא אישי עם נציג מקומי!

  • מצד אחד: האופניים המעולים של YT-Industries שממשיכים לקטוף פרסים במבחנים ותחרויות ברחבי העולם, עם יתרון המחיר של שיווק ישיר מהיצרן לצרכן ( החסכון של עלויות ייבוא, מחסנים, עובדים וחנויות – מתגלגל אליכם במחיר האופניים).
  • מצד שני: לא צריכים לחשוש מהתנהלות מול חברה שיושבת רחוק באירופה, בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו הנציגים הרשמיים של YT-Industries בישראל ואתם יכולים להתנהל מול גורם ידידותי ומקומי בכל נושאי האחריות, פתרון בעיות וכמובן גם התייעצות לפני רכישה.

אופני YT-Industries מוזמנים ישירות מהחברה בגרמניה, מה שמאפשר לכם לקבל את האופניים הטובים בקטגוריה שלהם, עם מפרט ברמה גבוהה ובמחיר משתלם במיוחד. כמובן מודל המכירות הזה חדש ושונה מהמסורתי (להיכנס לחנות ולרכוש אופניים), ולכן טבעי שעולות שאלות בנוגע לאופניים ותהליך הרכישה. בעמוד זה ריכזנו את רוב השאלות הנפוצות שמגיעות אלינו, אם יש לכם שאלות נוספות אל תהססו ליצור קשר.

אופני YT-Industries בישראל

אופני YT-Industries בישראל

בחרתי אופניים- איך מתבצעת ההזמנה?

הזמנת האופניים והאביזרים הנלווים מתבצעת כולה דרך אתר החברה:

1. היכנסו לאתר YT-Industries.
2. ביחרו את האופניים והמוצאים הנלווים שאתם רוצים להזמין ( מומלץ תמיד להזמין אוזן מעביר נוספת – Mech Hanger ) .
3. על מנת לבצע את ההזמנה תתבקשו לפתוח חשבון באתר, החשבון ישמש אתכם גם בהמשך ויכלול את הכתובת למשלוח ואת פרטי יצירת הקשר עמכם.
4. ביחרו את שיטת התשלום המועדפת ובצעו את ההזמנה!
*שימו לב: באתר מופיע מחיר האופניים כולל מע"מ באירופה – כדי לראות את המחיר הסופי המופחת לישראל יש לפתוח חשבון, למלא את "עגלת הקניות" ולעשות סיכום הזמנה (אין צורך להזמין).

תוך כמה זמן האופניים מגיעים?

מהרגע שהאופניים נשלחים, לרוב תוך שבועיים עד שלושה  אתם כבר יכולים להוציא אותם אל השבילים. שימו לב בעת ההזמנה לתאריך המשלוח שנמצא ליד כל דגם ומידה. אם למשל רשום Available from 10.4.2020 אז זהו השבוע שבמהלכו ייצאו האופניים למשלוח. זמני המשלוח משתנים בהתאם למלאי ולביקוש שיש לחברה.

*** בעקבות הקורונה היו לא מעט עיכובים בייצור ובשילוח, בימים אלו ממש ( ספטמבר 2020) משלוחי האופניים חוזרים לקצב רגיל, אם כי המלאי בחנות יחסית נמוך עדיין.

אילו אפשרויות תשלום קיימות?

ישנן 3 אפשרויות תשלום:

  1. העברה בנקאית שיש לבצע עד 10 ימים לפני זמן המשלוח (היתרון של העברה בנקאית הוא שאין עמלות וכמו כן במידה של זמן המתנה ארוך לאופניים לא צריך לשלם שבועות רבים מראש).
  2. תשלום באמצעות Paypal (החיוב מתבצע מיידית וישנה עמלה נוספת של 4.8%).
  3. תשלום באמצעות כרטיס אשראי (החיוב מתבצע מיידית וישנה עמלה נוספת של 2.5%).

החברה אינה מציעה אפשרות של תשלומים אך ברוב חברות האשראי ניתן לשלם בתשלום אחד בחו"ל ולפרוס את התשלומים בישראל.

האם ניתן להזמין את ה-Decoy החשמליים לארץ?

נכון לכרגע, לצערנו לא. אופניים חשמליים דורשים תקינה ולכן לא ניתן לייבא אישית אופניים חשמליים בכלל.

אילו עלויות יש במהלך ההזמנה?

לחברה משלמים ישירות את עלות האופניים ( ללא מע"מ אירופי), עלות המשלוח ואביזרים נלווים.
עלויות עם הגעת האופניים לישראל כוללות תשלום מע"מ על מחיר האופניים+משלוח ובדרך כלל כ-300₪ עמילות מכס.
על אופניים בייבוא אישי אין מכס, ולכן תתבקשו על ידי חברת השילוח להצהיר שהאופניים אינם אופניים חשמליים ושהם מיועדים לשימושכם האישי.

מה כוללת האחריות על האופניים?

השלדה מגיעה עם אחריות של 5 שנים כנגד פגמים בייצור /ואו הרכבה. האחריות אינה כוללת בלאי טבעי לחלקים נעים (מיסבים למשל). רכיבי האופניים מבית Sram\Fox\Shimano ניתנים לטיפול אצל סוכנים מורשים מול הצגת חשבונית מסודרת שכוללת תשלום מע"מ, ובכל נושא אחר ניתן לפנות לטיפול בבעיה אצלנו. מומלץ לקרוא את תנאי הרכישה והאחריות באתר YT-Industries בקישור.

כיצד מממשים את האחריות במידת הצורך?

קודם כל, פונים אלינו. אנחנו נעזור לבחון את המקרה ולהתקדם משם. במידה והנזק מכוסה באחריות, נעבוד ישירות מול חברת YT-Industries על מנת לשלוח את החלקים או לבצע את התיקונים הנדרשים ולהחזיר אתכם אל השבילים בהקדם האפשרי. בניגוד לחברות אחרות המשווקת מאירופה ישירות לצרכן, לא תצטרכו כברירת מחדל לארוז את האופניים ולשלוח אותם לחו"ל, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

האם האחריות כוללת נזק מתאונות / התרסקויות?

לא, האחריות מכסה פגמים בייצור ולא נזק כתוצאה מרכיבה או התרסקות. במקרה זה, קיימת תכנית מיוחדת של חברת YT-Industries להחלפת שלדות שניזוקו בתאונות במחיר מוזל. אנחנו נסייע בעבודה מול החברה במקרה שצריך על מנת לרכוש את החלקים במדיניות "ההחלפה אחרי התרסקות" – בכל מקרה, שמרו על רכיבות בטוחות ועל עצמכם לפני הכל!

איזה שירות מקבלים (ולא מקבלים) כאשר קונים אופני YT-Industries?

כאשר אתם קונים אופני YT, הרכישה מתבצעת ישירות מול היצרן על מנת לוודא שתקבלו את המחיר הטוב ביותר שניתן להשיג, עבור האופניים הטובים ביותר שניתן להשיג. כחלק מהקניה שלכם, אנחנו כשותפים ונציגים של חברת YT בישראל מספקים מספר שירותים. בכל מה שקשור לליווי בתהליך הרכישה, ייעוץ או טיפול במקרים של מימוש אחריות – יש לכם נציג מקומי. במידה ותרצו עזרה בהרכבת האופניים, אנחנו יכולים להגיע אליכם ולעזור להרכיב, לכוון ולהתאים את האופניים אליכם לפני הרכיבה הראשונה בעלות של 400₪ (כולל מע"מ) בכל איזור המרכז והצפון.

בשונה מרכישה מסורתית בחנות, אתם לא מקובעים לחנות או מכונאי לטיפול באופניים שלכם – זהו גם יתרון מכיוון שתוכלו תמיד לבחור את החנות ואנשי המקצוע המועדפים עליכם לטיפול ושירות באופניים.

האם אפשר לבחון אופני YT-Industries

האופניים שנמצאים אצלנו בישראל הם האופניים האישיים שלנו ביום-יום ומספר הדגמים והמידות שקיימים אצלנו בזמן נתון יכול להשתנות, צרו קשר לבירור ספציפי.

כיצד האופניים מגיעים?

האופניים נשלחים ארוזים היטב ומוגנים בארגז של YT באמצעות אחת מחברות השילוח המוכרות ועם מספר למעקב אחרי המשלוח. המשלוח מגיע עד אליכם לבית. עם הגעת האופניים לישראל יצרו אתכם קשר מחברת השילוח על מנת לתאם תשלום אגרות וזמן משלוח ספציפי.

האם אפשר להרכיב את האופניים באופן עצמאי כאשר הם מגיעים?

בהחלט כן. האופניים עוברים הרכבה מלאה בגרמניה כולל כיוון הילוכים וכל הפרטים הקטנים לפני שהם מפורקים לאריזה ומשלוח. ההרכבה די בסיסית וכוללת:

  • התקנת הכידון ( ידיות ההילוכים, המעצורים ומוט כסא כבר מותקנות מראש).
  • כיוון ידיות השליטה.
  • כיוון לחץ אוויר בבולמים וצמיגים.
  • התקנת הגלגלים במקומם.
  • חיבור מעביר ההילוכים לאוזן המעביר באמצעות בורג בודד.

כלים שתזדקקו להם כוללים ערכת מפתחות אלן ומפתח טורקס 25.

בעוד שמרבית הרוכבים מרכיבים את האופניים באופן עצמאי, אנחנו גם מציעים שירות הרכבה והתאמה בביתכם עם קבלת האופניים, במידה ותעדיפו זאת. עלות השירות 400₪ באיזור המרכז והצפון. אפשר גם להגיע אלינו בכיף ללא עלות.

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות - Sababike 2015

הניוזלטר של Sababike

עדכונים על הדרכות, אירועים, מאמרים וסרטונים ישירות למייל- עוד לא נרשמתם?